Raumenų formavimas, riebalų mažinimas

NAUJIENA! Deka – Schwarzy aparatas! Daugiau jokių varginančių apsilankymų sporto salėse. Jūs ilsitės, o Jūsų raumenys dirba.

DEKA FMSculpt sistema skatina raumenų augimą, mažina riebalus, gerina laikyseną. Tai bene moderniausias sprendimas, kuris naudoja magnetinę stimuliaciją raumenims stiprinti, kūnui formuoti ir kūno riebalams mažinti. „Schwarzy“ yra neinvazinė procedūra – specialus elektrodas uždedamas ant formuoti norimos srities ir prie jos prisitaiko, pvz.: pilvas, klubai, rankos, kojos. Koncentruotos magnetinės stimuliacijos (FMS) technologija leidžia visiškai saugiai pasiekti greitų ir pastebimų rezultatų. Specialiai reguliuojamos programos padeda mums pritaikyti programą pagal kliento galimybes ir poreikius.

Schwarzy – vienas naujausių, pasaulyje pirmaujančio lazerių gamintojo DEKA, kūrinių – tai naujas požiūris į klinikinį kūno formavimą, kuriame ne tik sutelkiamas dėmesys į riebalų skaidymą, bet ir formuojami raumenys bei pagerinamas raumenų tonusas.

Dažnai užduodami klausimai

Kainos

Paslaugos pavadinimas 1 procedūra 8 procedūros
1 zona €50 150€ €360 €1200
Paslaugos pavadinimas Kaina, Eur
1 zona, 8 apsilankymai €360  1200
Neperkant abonemento – 1 kartas
1 zona TIK €50  150

Klientų atsiliepimai

Procedūros registracija

Jeigu turite klausimų apie paslaugą arba norite užsiregistruoti procedūrai – susisiekite su mumis žemiau esančiais kontaktais arba užpildykite registracijos formą.

Telefonas

Mus galite rasti

Mus galite rasti

I-V  8:00 –  21:00
VI   9:00 – 14:00

    Laukai pažymėti * yra privalomi.
    Telefono numerį naudojame kaip papildomą susisiekimo būdą.
    Sutinku su privatumo politika ir naudojimosi taisyklėmis.

    Meniu