Plaukelių šalinimas DEKA MOTUS AX lazeriu

Aleksandrito Deka Motus AX lazeris bene pirmasis pasaulyje aleksandritinis aukštų bangų dažnio lazeris, veikiantis pagal patentuotą technologiją „Moveo“. Lazerinė depiliacija yra turbūt naujausias plaukelių šalinimo būdas nuo visų kūno vietų.

Lazerinis plaukų šalinimas yra naudojamas plauko folikului sunaikinti. Lazerio skleidžiamus šviesos impulsus sugeria plaukuose esantis pigmentas melaninas, todėl plauko folikulas yra sunaikinamas. Šis procesas yra visiškai nekenksmingas odos audiniams. Epiliacija lazeriu yra neinvazinis ir bene efektyviausias metodas ilgam laikui atsikratyti plaukų veido, pažastų, rankų, nugaros, kojų, bikini zonos ar bet kurioje kitoje kūno vietoje.

Procedūrą atlieka kvalifikuoti specialistai, užtikrindami maksimalų komfortą. Jie parinks jums labiausiai tinkamus lazerio parametrus. Procedūros trukmė priklauso nuo vietos, kuriai atliekamas plaukų šalinimas. Jos metu galite jausti lengvą šilumos jausmą.

Mūsų pažadas

Garantuojame, užteks vos vienos procedūros per metus, kad plaukeliai nepasirodytų vėl!

Plaukelių šalinimas DEKA AGAIN lazeriu

Aleksandrito lazeris DEKA AGAIN – vienas naujausių italų gamintojų DEKA kūrinių. Lazeris veikia pagal patentuotą MOVEO technologiją, kuri paverčia procedūrą visiškai neskausminga. DEKA AGAIN lazerio išskirtinumas ir unikalumas yra plaukelių efektyvus šalinimas.

Lazerio skleidžiamus šviesos impulsus sugeria plaukuose esantis pigmentas melaninas, todėl plauko folikulas yra sunaikinamas. Daugelis rinkoje esančių lazerių yra traukiami būtent tamsaus plauko pigmento ir jį sunaikina. Todėl DEKA AGAIN yra inovacija lazerinėje depiliacijoje, nes jis yra ypač efektyvus šalinant plaukelius.

Dėl unikalios MOVEO technologijos, kurios dėka 100% energijos yra sunaudojama giluminių plaukelių naikinimui, procedūra yra beskausmė. Energija neatsispindi ant odos, dėl to nėra deginimo ar gijimo laikotarpio po procedūros. DEKA AGAIN lazerio maksimalus veikimo plotas vienu impulsu yra net 30 mm. Tai yra bene didžiausias plotas rinkoje, todėl procedūra yra labai greita. Procedūra šiuo lazeriu tinka visiems odos foto tipams, tiek ir įdegusiai odai.

Dažnai užduodami klausimai

DEKA MOTUS AX

DEKA AGAIN

Kainos

Iki akcijos pabaigos liko: d. val. min. s.
Paslaugos pavadinimas Kaina
Smakras + ūseliai €40 €50
Pažastys €35 €50
Bikinis (pilnai) + sėdmenys €55 €80
Kojos (pilnai) €80 €120
Bikini + pažastys €80 €130
Blauzdos + pažastys €65 €130
Blauzdos + bikini + pažastys €100 €150
Kojos (pilnai) + bikini + pažastys €120 €200
Visas kūnas + veidas €340
Pilvo sritis €50
Nugara (vyrams) €70 €100
Plaštakos + pirštai €30
Krūtinė vyrams €60
Šlaunys €60
Blauzdos €80

Klientų atsiliepimai

Procedūros registracija

Jeigu turite klausimų apie paslaugą arba norite užsiregistruoti procedūrai – susisiekite su mumis žemiau esančiais kontaktais arba užpildykite registracijos formą.

Telefonas

Mus galite rasti

    Laukai pažymėti * yra privalomi.
    Telefono numerį naudojame kaip papildomą susisiekimo būdą.
    Sutinku su privatumo politika ir naudojimosi taisyklėmis.

    Meniu