Holivudinis Ultraformer III neinvazinis odos patempimas

Holivudo veidas nebėra skirtas tik kino žvaigždėms. Šį nuostabų atradimą su Ultraformer III galima išbandyti jau ir čia, MediAnna klinikoje.

Šios naujos procedūros metu naudojama galinga ir mediciniškai patvirtinta HIFU technologija „Ultraformer III“ su MF2 kasete. Dėl naujai sukurto „MF2 Ultraformer Treatment“ jautrius ir negilius plotus aplink akis, burną ir kaktą dabar galima lengvai gydyti ultragarso technologija.

Unikalios Holivudinės odos patempimo procedūros metu naudojama neinvazinė „Ultraformer III“ veido kėlimo technologija. „Ultraformer III“ – ne chirurginė odos patempimo ir pakėlimo naujovė.

Naudojant MMFU („Micro and Macro Focused Ultrasound“) technologiją, „Ultraformer III“ energija tiksliai nukreipta į kelis gilesnius odos sluoksnius, kad galėtumėte pamatyti betarpiškus ir ilgalaikius rezultatus be didelių prastovų.

Dažnai užduodami klausimai

Kainos

Paslaugos pavadinimas Kaina perkant 1 procedūrą Kaina perkant 2 procedūras
Kaktos sritis €200 €180
Paakiai €200 €180
Apatinė veido dalis (žandikaulio linija, žandai) €400 €350
Pagurklis €150 €140
Kaklas €250 €230
Dekoltė €400 €350
Visas veidas €750 €700
Veidas+pagurklis+kaklas €900 €850

Klientų atsiliepimai

Procedūros registracija

Jeigu turite klausimų apie paslaugą arba norite užsiregistruoti procedūrai – susisiekite su mumis žemiau esančiais kontaktais arba užpildykite registracijos formą.

    Laukai pažymėti * yra privalomi.
    Telefono numerį naudojame kaip papildomą susisiekimo būdą.
    Sutinku su privatumo politika ir naudojimosi taisyklėmis.

    Meniu